O nás

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář je velmi dobrou alternativou k velkým tuzemským a zahraničním advokátním kancelářím a garantem vysoce kvalitních právních služeb. Naším cílem je vždy poskytnout klientovi nejefektivnější řešení jeho potřeb.

Individuální a aktivní přístup, výjimečná kvalita práce a účast partnerů kanceláře na řešení případů je to, co nás odlišuje od konkurenčních kanceláří a umožňuje nám dlouhodobě zachovávat nejvyšší standardy, které klienti očekávají. Naši klienti jsou proto ochotni svěřit nám ty nejsložitější případy a důvěřovat našemu úsudku.

Naše odbornost pokrývá celou šíři právních vztahů se zvláštním zaměřením na obchodní právo (vč. práva korporací), bankovnictví a finanční právo. Nesrovnatelné expertní zkušenosti nabízíme zejména v oblasti finančních transakcí, restrukturalizací a úpadkového práva. Protože naši klienti a osoby, které je reprezentují, mají v naše profesní schopnosti velkou důvěru, často nás žádají o poradenství ve svých soukromých záležitostech. Více informací o našich zkušenostech naleznete v sekci „Reference“.