Archiv aktualit

Archiv aktualit

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

středa, 27 červen 2018

DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na postoupení souboru zajištěných bankovních pohledávek v souhrnné výši cca 670 mil. Kč plus příslušenství. Informační memorandum a podmínky výběrového řízení budou zájemcům distribuovány po úhradě poplatku ve výši 5.000 Kč. Bližší informace na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kancelář byla posedmé v pořadí oceněna referenčním průvodcem právních firem The Legal 500

úterý, 17 duben 2018

Advokátní kancelář DUNOVSKÁ & PARTNERS byla opět vyhlášena a doporučena referenčním průvodcem právních firem The Legal 500, edice Evropa, Střední východ & Afrika 2018, jako jedna z vedoucích firem v České republice pro oblast Bankovnictví, Finance a Kapitálové trhy. Toto ocenění za vysokou úroveň kvality poskytovaných služeb, kancelář získala již posedmé v řadě, oceňována je od roku 2012. The Legal 500 zároveň vybral všechny tři naše partnery, JUDr. Barboru Simon Dunovskou, Mgr. Davida Urbance a Mgr., Ing. Jana Vavřinu, jako doporučované právníky pro tuto oblast. Více informací o The Legal 500 a o ocenění kanceláře DUNOVSKÁ & PARTNERS naleznete na…

DUNOVSKÁ & PARTNERS poskytuje poradenství a právní podporu koncertu The Rolling Stones v Praze

čtvrtek, 08 březen 2018

DUNOVSKÁ & PARTNERS poskytuje komplexní právní poradenství a podporu Sergovi Grimaux, jako promotérovi koncertu The Rolling Stones v Praze (7/2018), včetně zajištění financování nákladů na organizaci koncertu, negociace a uzavření smluvní dokumentace s financujícím partnerem (Bestsport, člen skupiny PPF), s manažery The Rolling Stones a dalšími smluvními partnery a dodavateli služeb.

Banka CREDITAS angažovala služby DUNOVSKÁ & PARTNERS ...

úterý, 13 únor 2018

Banka CREDITAS angažovala od listopadu 2017 DUNOVSKÁ & PARTNERS s.r.o., ve věci komplexního právního poradenství při zavádění nového produktu factoringového financování, v jehož rámci naše kancelář odpovídá za přípravu kompletní vzorové factoringové dokumentace pro regresní i bezregresní factoring a poskytuje poradenství zúčastněným útvarům banky v řešení problematiky factoringového financování.

Sekuritizace z pohledu nové legislativy

pondělí, 05 únor 2018

Z hlediska strukturovaného financování je sekuritizace technikou spočívající v převodu aktiv na účelově zřízenou entitu (dále jako "SPV") a emisi jejích dluhopisů, kdy je výnos investorů vázán na cash-flow z podkladových aktiv. V evropském kontextu se jedná primárně o transakce či systémy transakcí, které rozkládají úvěrové riziko související s jednou či více expozic do tranší, kdy jednotlivá cash-flow v rámci transakce či systému transakcí závisejí na výkonnosti podkladového aktiva a kdy seniority jednotlivých tranší určuje rozložení ztrát po dobu trvání transakce mezi investory. více Dokumenty ke stažení